Vitézy Dávid, aki a napokban döntött el, hogy megméretteti magát Budapest főpolgármesteri székéért folytatott küzdelemben, ma levélben fordult a többi párt jelöltéhez. E levéllel kapcsolatban Facebook oldalán is bejelentést tett.
Mint azt tudjuk Vitézy hetek óta lebegtette az indulási szándékát és elmondása szerint csak arra várt, hogy a Fidesz kit fog indítani a székért. A BKK volt vezérigazgatója az LMP támogatásával indul júniusban.
- Őrsi Gergely ügye: mi következhet most?
- Bilincs és rabszállító: Így bukott meg a budapesti „parkolási és kertészeti maffia”
- ÖrsI Gergely – Közel 240 millió forint jutott kamu civil szervezeteknek és egy kocsmának
- Gálvölgyi János lesz a PesthidegkútON következő vendége
- Budán nem kampány, hanem döntés lett – elfogadták az első női közösségi gyűlés javaslatait























